Kontakta oss | Ditt lokala solcellsföretag

Kontakta oss på Solortus

Fyll i nedan formulär och vi återkommer inom kort.

Solortus AB

Kilgatan 6
594 31 Gamleby

0493 – 754444
info@solortus.se


Facebook | Instagram |


Vi utför arbeten i hela Sverige


VD
Jan Ström
jan@solortus.se

Försäljnings- & Marknadschef
Patrik Malm
patrik@solortus.se

Sälj
Johan Andersson
johan@solortus.se

Martin Rosenblad
martin@solortus.se

Support
support@solortus.se

Mahdi Barzmehri
mahdi@solortus.se

Administration
Ann Björnsdotter
ann@solortus.se

Är ni intresserade av solceller och förnybar energi?

KONTAKTA OSS FÖR MER INFORMATION

Solortus i korthet

Solortus levererar och installerar kompletta nyckelfärdiga solcellsanläggningar med högsta kvalité.

Vi arbetar med villor, kommersiella byggnader och lantbruk. Efter dina önskemål tar vi fram smarta hållbara energilösningar

Följ oss