Kontakta oss | Solortus

Kontakta oss | Solortus levererar och installerar kompletta nyckelfärdiga solcellsanläggningar

Solortus planerar, säljer och installerar framtidens energi. Vi levererar kompletta solenergilösningar som lönar sig!

Solortus levererar och installerar kompletta nyckelfärdiga solcellsanläggningar med högsta kvalité. Vi arbetar med villor, kommersiella byggnader och lantbruk.

Efter dina önskemål tar vi fram smarta hållbara energilösningar och finns tillhands från besök till montage som görs av våra egna certifierade installatörer.

Kontakta oss på Solortus

Fyll i nedan formulär och vi återkommer inom kort.

Solortus AB

Kilgatan 6
594 31 Gamleby

0493 – 754444
info@solortus.se


Facebook | YouTube | Instagram |


Vi finns nära dig - Vi monterar i Småland och Östergötland men gör även arbeten i hela Sverige


Sälj
Johan Andersson
johan@solortus.se

Martin Rosenblad
martin@solortus.se

Support
support@solortus.se

Mahdi Barzmehri
mahdi@solortus.se

Administration
Lisa Rosenblad
lisa@solortus.se

Ann Björnsdotter
ann@solortus.se

Har ni ett projekt på gång?

Erhåll en fri offert på ert projekt