Kontakt

Vi finns med våra kunder hela vägen, från första besöket till projektering och offert och slutligen montage och en driftsatt anläggning. Vi hittar alltid kundanpassade smarta lösningar för både kommersiella fastigheter, jordbruk och villan.

Vi finns för dig i hela Sverige

Vi finns med våra kunder hela vägen, från första besöket till projektering och offert och slutligen montage och en driftsatt anläggning. Vi hittar alltid kundanpassade smarta lösningar för både kommersiella fastigheter, jordbruk och villan.

Har du några frågor och funderingar tveka inte att höra av dig!

0493 - 754444

info@solortus.se

Försäljning

Johan Andersson

Försäljningschef

johan@solortus.se

Marcus Andersson

Säljare

marcus@solortus.se

Pontus Magnell

Säljare

pontus@solortus.se

Projekt/Support

Tobias Gustavsson

Projektchef

tobias@solortus.se

Emil Rikardsson

Projektansvarig/support

emil@solortus.se

Administration

Jan Ström

VD

jan.strom@solortus.se

Mikael Hankell

Ekonomichef

mikael@solortus.se

Ann Björnsdotter

Affärsområdeschef

ann@solortus.se

Martin Rosenblad

Verksamhetsutvecklingschef

martin@solortus.se

Izabella Yousef

Marknadskoordinator

izabella@solortus.se

Fri rådgivning och offert

Kontakta oss så tar vi fram en komplett offert och lösning, helt utan kostnad. Lösningen är anpassad efter ditt hus och dina behov. Vi utgår från hur mycket solenergi ditt tak kan producera och hur både din nuvarande och framtida förbrukning ser ut.